www.cvonline.hu
Vevői minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1094902
lejárt

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése
  • Minőségmódszerek alkalmazása a problémamegoldásban
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártás, fejlesztés, projektvezetők)
  • Elsőminta dokumentációk összeállításában való aktív részvétel
  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása
  • Statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása
  • Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
  • Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA)
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Magas terhelhetőség
  • Magabiztos fellépés, nemzetközi környezetben is
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
  • Készség nemzetközi csoportban való munkára
  • Önálló és együttműködő munkastílus

Amit nyújtunk:

  • multinacionális munkakörnyezet
  • szakmai képzések
  • nyelvi tréningek
  • külföldi kiküldetések
  • kiemelt bérezés, cafetéria

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.