www.cvonline.hu
Vevői minőségbiztosítási mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.06.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1076766
lejárt

Autóipari Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Teljes körű kapcsolattartás a vevővel a termék szériagyártási életciklusában
  • Együttműködés az új termék bevezetéséért felelős projekt csapattal
  • Vevői portálok kezelése, a vevői követelmények változásainak nyomon követése
  • PPAP folyamat teljes körű koordinálása
  • Vevői elégedettségi mutatók és termékminőség-mutatók nyomon követése, akciók kezdeményezése és koordinálása a KPI célok elérése érdekében
  • Termékminőséggel kapcsolatos vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje (8D folyamat), a reklamációk határidőn belüli kezelése
  • A javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése és validálása
  • Auditokra való felkészítése és az auditok lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 2 év minőségügyi mérnöki tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok (TS-16949, autóipari vevői követelmények) –és problémamegoldó eszközök ismerete
  • Határozott, proaktív személyiség

Amit nyújtunk:

  • Lakhatási és bejárási támogatás
  • Vonzó juttatási csomag
  • Dinamikus, innovatív csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.