www.cvonline.hu

Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

  • A hirdetés 385 napja lejárt

 A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó elismert partnere, németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióban:

Munkaköri feladatok

  • Új termékek bevezetése, új gyártósorok telepítése esetén részt vesz az új termékekhez kapcsolódó projektmunkában és képviseli a minőségbiztosítást a minőségtervezési folyamatban.
  • Folyamat- és termék minőségének felügyelete, kontrollja. Ehhez szükséges dokumentációk készítése.
  • Vevői reklamációk kezelése, azonnali intézkedések, akciótervek kidolgozása.
  • Gyártott és kiszállított termékek minőségügyi nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség. Előny: gépész, vagy kohómérnök
  • Aktív német és angol nyelvismeret.
  • Minőségbiztosítási eljárások ismerete: 8D, FMEA, SPC, PPAP.
  • Gyártó/termelő vállalatnál minőségbiztosítás területen szerzett releváns tapasztalat.
  • Tapasztalat vevői kapcsolattartás területén.
  • Eredmény- minőség-, és vevőorientált szemlélet.
  • Kiváló kommunikációs - és problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer.
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Fejlődés lehetősége, szakmai kihívás a minőségügy területén.

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes magyar, német és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Busch-Hungária Kft, 9027 Győr, Martin utca 1.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német