www.cvonline.hu

Vevői Minőségbiztosítási Mérnök

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1029166

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

(Customer Quality Engineer)

Feladatok:

  • Hivatalos vevői reklamációk kezelése, analízise, nyomonkövetése, és dokumentáció- a vevői előírások megfelelően
  • Fő minőségügyi mutatók (vevői elégedettség, vevői reklamáció, PPM, selejt, RMA, belső kiesések, yieldek, és audit eredmények) elemzése és fejlesztése különböző társosztályokkal együttműködve
  • Vezeti a heti vevői és belső minőségügyi megbeszéléseket
  •    APQP/NPI folyamat menedzselése, határidők felkövetése, betartatása
  • PPAP összeállítása, és eljuttatása a vevő felé (automotiv területen)
  • Vevői auditokon való aktív részvétel
  • Minőségügyi folyamatok és munkautasítások készítése, felülvizsgálata és oktatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  •  Legalább 3 év elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi technikák és eszközök ismerete (PPAP, APQP, CP, FMEA, MSA, 8D)
  • Six sigma ismeretek előny
  • Aktív középszintű angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Analitikus gondolkodásmód
  • IPC 610 ismeretek
  • Minőségügyi ISO szabványok ismerete (ISO/TS 16949 ismerete előny)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése