www.cvonline.hu

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Reklamáció-kezelés)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 970180

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vevővel történő napi szintű kapcsolattartás a meglévő és új termékeknél
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A gyártással történő kapcsolattartás
  • A problémák kezelése, elemzése és megoldása
  • Vevői auditokon történő részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, elektronikai előny
  • Több év minőségügy területén szerzett tapasztalat, autóipari területen szerzett tapasztalat előny
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • FMEA, SPC, PDCA, 8D, 5WHY, FTA módszerek ismerete
  • MS Office, SAP ismeret
  • Kommunikációképes angol és német vagy angol és francia nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Reklamáció-kezelés), Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország