www.cvonline.hu
Vevői minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ4372)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.01.
Hirdetés azonosító: 1026869

Piacvezető székesfehérvári autóipari beszállítói partnerünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Leendő munkavállalónknak lehetősége nyílik inspiráló technológiai környezetben dolgozni. A nemzetközi csapat nyújtotta karrier-lehetőség mellett prémium juttatási csomagot is biztosítunk.

Feladatok:
- A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása korszerű módszerek alkalmazásával
- Sori auditok szervezése, támogatása
- Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása
- A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése
- Mérési adatok összegyűjtése, analizálása
- Javítási és megelőzési javaslatok készítése
- Új termékek/projektek bevezetésének kommunikálása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése, első minták értékelése
- Javítási/megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata
- Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé
- Riportok készítése, prezentálás a felső vezetés, illetve a vevők felé
- Szükség esetén alkatrész válogatás és utómunkálás a vevő telephelyén

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előnyt jelent)
- Belső auditor képesítés előnyt jelent
- Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Ms Office felhasználói szintű ismerete
- Ügyfélközpontú üzleti gondolkodás
- Határozott, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is
- Önálló és együttműködő munkastílus, precizitás, felelősségtudat, kreativitás
- Jó kommunikációs készség
- Utazási hajlandóság

Amit partnerünk kínál:
- Csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Versenyképes bérezés cafeteria rendszerrel
- Negyedéves bónusz
- Munkába járás támogatása
- Szakmai és nyelvi fejlődési lehetősége

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.