VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1001712

Fejér megyei, neves járműipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vevőkkel történő kapcsolattartás, a vevői követelmények nyomon követése, felülvizsgálata
  • A vevői reklamációk feldolgozása, a hiba okok feltárása, javító intézkedések meghozatala
  • Az alkatrészek válogatásának megszervezése
  • A gyártósori auditok megszervezése, koordinálása
  • A termelési területek vevői auditokra történő felkészítése, rendszerauditok támogatása
  • Vizsgálatok elvégzése, mérési adatok összegyűjtése, analizálása
  • Javítási és megelőzési javaslatok készítése
  • Új termékek bevezetésében való közreműködés, dokumentációk készítése, első minták értékelése
  • Riportok, prezentációk készítése a management és a vevők felé

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök előny)
  • Műszaki területen (szériagyártásban) szerzett min. gyakornoki tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Minőségügyi szabványok, technikák (PPAP, FMEA, CP, 8D, 5 WHY, PDCA)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Megbízhatóság
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Méréstechnikai ismeretek
  • Autóiparban való jártasság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati csúcstechnológiával működtetett környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (negyedéves bónusz, cafeteria, utazási költségtámogatás, lakhatási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!), Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország