www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök (O02vmm)

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Vevői minőségbiztosítási mérnök

O02vmm

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Vevői minőségbiztosítási mérnök munkatársat Komárom-Esztergom megye területére.

Feladatok:

  • Biztosítja, hogy a szervezet minden szintjén a vevői követelmények ismertek legyenek;
  • A vevői követelmények figyelembevételével meghatározza a megkülönböztetett jellemzőket, a minőségi célokat és a szükséges kapcsolódó képzéseket;
  • A folyamat tervezésével és fejlesztésével kapcsolatban megelőző és helyesbítő tevékenységet folytat;
  • A vevői minőségügyi reklamációk kezelése és megelőző akciók kezdeményezése;
  • A minőség folyamatos fejlődésének támogatása;
  • A folyamat FMEA-k, CP-k támogatása;
  • Gyártósori problémára visszavezethető garanciális reklamációk visszakövetése, javító intézkedések definiálása és megvalósítása;
  • A belső auditok támogatása;
  • Célzott folyamatjavító projektek indítása potenciális reklamációk megakadályozására (Lessons learned alapján);
  • A vevői auditok levezetése;
  • PPAP-k dokumentálása;
  • Mintagyártások támogatása;
  • Selejt csökkentési feladatok támogatása;
  • Folyamatváltozások minőségügyi felülvizsgálata, vevővel való kommunikálása;
  • Layered auditok rendszeres végzése.

Tapasztalat:

  • 3-5 év minőségügy- vagy gyártástechnológiai területen szerzett tapasztalat;
  • 1-3 év minőségügyi eszközök használatában gyakorlat (8D, hibafa elemzés, SPC);
  • 1-3 év összeszerelésben és fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Német vagy francia középszintű nyelvtudás;
  • MS Office ismeret;
  • ISO/TS 16949, VDA ismeret;
  • Elemzési készség;
  • Proaktív hozzáállás;
  • Jó kommunikációs készség.

Előny: autóipari tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő