Vevői minőségbiztosítási mérnök (Német nyelvtudással) - Győr- Moson- Sopron megye (Reference number: PJ1656)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.03.03.
Jelentkezési határidő: 2012.10.31.
Hirdetés azonosító: 382204
lejárt

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vevői minőségbiztosítási mérnök (Német nyelvtudással)- Győr- Moson- Sopron megye

Feladatok:
- Magas szintű, az elvárásoknak megfelelő minőségű szolgáltatás biztosítása a partnerek részére; a kontakt- személyekkel egyeztetve a vevői elvárások folyamatos felmérése; szakmai kapcsolattartás a partnerek képviselőivel
- A felelősségébe tartozó munkatársak tevékenységének megtervezése, irányítása és ellenőrzése, valamint a munkatársak motiválása, teljesítményük értékelése.
- Minőségügyi problémák felmerülése esetén a reklamáció nyomon követése, kommunikáció a partner felé, a szükséges intézkedések meghozása.
- Selejtelemzés készítése, részvétel, akciók kidolgozása a folyamat/gyártómérnök bevonásával
- Termékfelügyeleti tevékenység ellátása
- Beszállítói probléma esetén reklamáció indítása, nyomon követése a beszállító felé, a szükséges intézkedések meghozása
- Beszállítói auditok levezetése, folyamat auditok végrehajtása
- 8D vagy egyéb helyesbítő intézkedési jelentések véghezvitele minőségügyi eszközök alkalmazásával
- Reklamációval, PPAP-el és gyártási problémákkal kapcsolatban a vevőkkel való kapcsolattartás
- PPAP dokumentáció elkészítése, vevő felé történő benyújtása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Min. 0,5-1 év szakmai tapasztalat minőségbiztosításban, preferáltan autóipari területen
- Tárgyalóképes német nyelvtudás elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez
- Autóipari szabványok ismerete (ISO TS 16949, QS 9000)
- Minőségügyi eszközök ismerete (PPAP, APQP, PDCA, 8D, SPC, FMEA)
- Felhasználói szintűMS Office ismeretek
- B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Karrier lehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
- Változatos projektekben való részvétel és kreatív munkavégzés lehetősége
- Versenyképes juttatások
- Folyamatos képzési lehetőségek

Kérem, küldje el részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát Kapa Brigitta kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

A fenti hirdetéssel kapcsolatban további információért forduljon Kapa Brigittához
az alábbi telefonszámon: +36 (20) 525 3213.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.