www.cvonline.hu

Vevői Minőségbiztosítási Mérnök [MBS-VMM-003]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.03.27.
Hirdetés azonosító: 734284

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális, Tier 1 autóipari megbízónk számára keresünk új munkatársat.

Feladatok

- Vevői kapcsolattartás
- Vevői reklamációk kezelése
- A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
- A termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása
- A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak fejlesztése
- Vevői látogatások, auditok megszervezése és lebonyolítása

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- 1-3 éves autóipari minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
- Tárgyalási szintű német nyelvtudás
- MS Office eszközök magabiztos használata

Előny

- Angol nyelvismeret

Egyéb

Megbízónk hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes juttatási csomagot és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínál.

A munkavézgés helye Győr-Moson-Sopron megye.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Régió