www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök (Fejér)

  • A hirdetés 449 napja lejárt

Fejér megyei multinacionális megbízónk részére keresünk Vevői minőségbiztosítási mérnök munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok

  • A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása korszerű módszerek alkalmazásával
  • Sori auditok szervezése, támogatása
  • Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása
  • A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése
  • Mérési adatok összegyűjtése, analizálása
  • Javítási és megelőzési javaslatok készítése
  • Új termékek/projektek bevezetésének kommunikálása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése, első minták értékelése
  • Javítási/megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata
  • Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé
  • Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé. Prezentációk tartása a felső vezetés, illetve a vevők számára
  • Szükség esetén alkatrész válogatás és utómunkálás a vevő telephelyén

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előnyt jelent)
  • Belső auditori képesítés előnyt jelent
  • Tárgyalóképes, aktív angolnyelv - tudás szóban és írásban egyaránt
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Határozott, magabiztos fellépés nemzetközi környezetben is
  • Önálló és együttműködő munkastílus, precizitás, felelősségtudat, kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes, magyar és angol nyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő