Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök (E)


  • A hirdetés 249 napja lejárt

Feladatok


  • Vevői reklamációk kezelése

  • Problémák elemzése és megoldása

  • Vevői auditokon való részvétel


Elvárások


  • Felsőfokú műszaki végzettség, elektronikai előny

  • Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

  • Tapasztalat vevői kommunikáció területén

  • FMEA,PDCA,SPC, 8D módszerek ismerete


Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Egyéb hasonló állások Önnek
SQA MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Fejér megyei, neves járműipari multinacioná...
Magyarország


VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Fejér megyei, neves járműipari multinacioná...
Magyarország


TESZTÁLLOMÁS VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciók...
Magyarország