Vevői minőségbiztosítási mérnök / Customer Quality Engineer (CQE)

  • A hirdetés 636 napja lejárt
A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv. Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, mely Sopronkövesden jelenleg 1800 főt foglalkoztat, és újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Vevői minőségbiztosítási mérnök

Customer Quality Engineer (CQE)

Feladatok:

  • Az AUTOLIV vevőszolgálatain keresztül vagy a közvetlenül érkező megrendelői észrevételek/reklamációk kezelése, nyilvántartása / dokumentálása, továbbítása az ALH megfelelő szakterületére, ill. megoldásában való közreműködés
  • A megrendelők felé továbbított megoldási javaslatokban foglaltak ALH - szakterülete(ek) részéről történő bevezetésének/betartásának stb. nyomon követése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás az AUTOLIV vevőszolgálataival
  • Dokumentációk / statisztikák / kimutatások, naprakész vezetése
  • Közreműködés a vevői és tanúsító auditokban
  • Auditok eredményei alapján új intézkedések kezdeményezése/kiadása
  • A problémamegoldó – 8D – csapat koordinálása

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
  • Gépjárművezetői gyakorlat

Előny:

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Auditori ismeretek és tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • ISO 9001, QS 9000, VDA 6.1, ISO/TS 16949 szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Az itt meghirdetett pozícióinkról további információkat a honlapunkon talál.

Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő