www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök csoportvezető

  • A hirdetés 855 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket beszállító gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Vevői minőségügyi mérnökök szakmai koordinálása;
Vevői reklamációk nyomonkövetése;
Termék minőséghez kapcsolódó tevékenységek nyomonkövetése;
Biztosítja, hogy a szervezet minden szintjén a vevői követelmények ismertek legyenek.
A vevői követelmények figyelembevételével meghatározza a megkülönböztetett jellemzőket, a minőségi célokat és a szükséges kapcsolódó képzéseket;
A folyamat tervezésével és fejlesztésével kapcsolatban megelőző és helyesbítő tevékenységet folytat;
A vevői minőségügyi reklamációk kezelése és megelőző akciók kezdeményezése;
A minőség folyamatos fejlődésének támogatása;
A folyamat FMEA-k, valamint auditok támogatása;
A külső auditok támogatása;
PPAP-k fokumentálása;
Selejt csökkentési feladatok koordinálása;
8D-k készítésének koordinálása;
Lesson learned folyamat működtetése.

Követelmények:

Főiskolai v. egyetemi mérnöki végzettség
Autóipari multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Autóipari minőségügyi szabványok ismerete

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem;
Stabil, megbízható vállalati háttér.

Helyek Oroszlány
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség