VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AUTÓIPAR, FRANCIA NYELVTUDÁSSAL)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 719115

Link megjelenítéseimages/editor/1327773734.jpg" border="0" width="200" />

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártóvállalat megbízásából, új termékek gyártásának sikeres bevezetéséhez és kiemelt vevőkapcsolatok menedzseléséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Kapcsolattartás a felelősségi körébe tartozó vevőkkel
  • Gyártási folyamatok ismerete
  • Új termék bevezetésének koordinálása
  • APQP/PPAP folyamat és dokumentáció kezelése
  • Vevői reklamációk kezelése (8D riportok)
  • Termék, folyamat és vevői auditok elvégzése, koordinálása
  • Kapcsolattartás a társszervezetekkel, külföldi társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Gyártóiparban szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
  • Francia nyelvtudás és kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német előny)
  • Analitikus gondolkodás,
  • Jó probléma-, feltáró-, elemző-, és megoldó készség
  • Tárgyalókészség

ELŐNYT JELENT

  • Autóipari minőségügyi szabványok ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (AUTÓIPAR, FRANCIA NYELVTUDÁSSAL), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése