www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási mérnök AD01

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Vevői minőségbiztosítási mérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: vmd
Kategória: Minőségbiztosítási mérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása korszerű módszerek alkalmazásával;
  • Sori auditok szervezése, támogatása;
  • Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása;
  • A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése;
  • Mérési adatok összegyűjtése, analizálása;
  • Javítási és megelőzési javaslatok készítése;
  • Új termékek/projektek bevezetésének kommunikálása, a kapcsolódó dokumentáció elkészítése, első minták értékelése;
  • Javítási/megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata;
  • Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé;
  • Riportok készítése a felső vezetés, illetve a vevők felé. Prezentációk tartása a felső vezetés, illetve a vevők számára;
  • Szükség esetén alkatrész válogatás és utómunkálás a vevő telephelyén.

Elvárások

  • gépészmérnöki végzettség;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol