www.cvonline.hu

Vevői minőségbiztosítási menedzser

  • A hirdetés 879 napja lejárt

Piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat keres dinamikusan fejlődő csapatába:

Vevői minőségbiztosítási menedzsert.

Fő feladatkörök:

  • minőségbiztosítás garantálása, vállalati termékek és folyamatok ellenőrzése
  • a minőségbiztosítási csapat vezetése és coachingja
  • felelősség a vevői és a belső auditokért
  • a célok szerinti termelési teljesítmény értékelése
  • a rendszerhibák, a kritikus ellenőrzési pontok és a biztonsági rendszabályok felismerése és kivizsgálása,
  • rizikófaktorok analízálása, a korrekciós intézkedések és javítások monitoringja
  • a vevői panaszok kivizsgálása
  • közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • felsőfokú mérnöki, minőségügyi végzettség,
  • minimum 3 év releváns tapasztalat az autóiparban
  • bizonyított tapasztalat a minőségügyi módszerek alkalmazásában
  • előnyt jelent a vezetői és koordinációs tapasztalat
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Személyes elvárások:

  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • csapatorientált, motivált személyiség

Amit mi nyújtunk:

  • kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • kiváló karrierlehetőség egy nemzetközi, inspiráló és dinamikus környezetben
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatások (cafetéria, negyedéves bónusz)
  • utazási költségtérítés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el angol, illetve magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő