www.cvonline.hu

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1129348

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok

  • Új termék bevezetés (APQP mérföldkövek)
  • PPAP folyamat teljes körű koordinálása (első minta, pótalkatrész, rekvalifikáció), bemintázások dokumentálása
  • Vevői reklamációk teljes körű menedzsmentje, javító intézkedések bevezetése
  • Külső/belső reklamációkra hozott javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése és validálása
  • Külső/belső válogatással járó intézkedések koordinálása
  • Az üzemegységek vevői látogatásokra, auditokra való felkészítése és az auditok lebonyolítása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Mérnöki dokumentáció karbantartása (Control Plan, FMEA, IPCC, CI)
  • Beszállítói eredetű hibák eszkalálása az SQA felé
  • Minőségügyi mérnökök munkájának irányítása (4 fő)

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves autóipari környezetben, minőségügyi területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Minőségügyi szabványok és problémamegoldó eszközök ismerete
  • Legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Aktív, legalább középfokú német nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, összeszedett, rendszerezett munkavégzés
  • Vezetői és motivációs képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Motiváló fizetés, bónuszok
  • 100%-os bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Biztos nemzetközi háttér, fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Koronghy Erika
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678