www.cvonline.hu

VEVŐI MEGRENDELÉST TÁMOGATÓ SPECIALISTA - MŰSZAKI TERÜLET

Régió:

Fejér

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 778516
lejárt

  Amikor megkaptad a diplomádat, gondoltál rá, hogy gyártócégnél kezd építeni a karrieredet? Ebben a pozícióban tapasztalt mérnökök munkáját támogathatod és közben megtanulod a szakmai folyamatokat. Most lehetőséged van pályakezdőként ezt megvalósítani!

Ügyfelünk egy amerikai központú vállalatcsoport tagjaként ipari folyamatszabályozó és mérő berendezések gyártásával és összeszerelésével foglalkozik Fejér megyében. Termékeivel számos iparágban jelen van és vezető helyet foglal el többek között az automatizálás és méréstechnika terén. Az anyavállalat még több figyelmet szentel a magyar gyár számára, ezért egy műszaki kompetencia-központ kiépítése és újabb szelepgyártási projektek áttelepítése történik folyamatosan.
Az új szelepgyár szakértői gárdájának felépítése most történik. Folyamatos a bővülés és az első kulcs pozíciókat most töltik be. Ebben a feladatkörben egyrészről az ügyfelekkel, másrészről a mérnöki gárdával kell tartani a kapcsolatot. Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szeretnek pontosan, precízen dolgozni és adminisztrálni. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A pozíció megnevezése: VEVŐI MEGRENDELÉST KEZELŐ SPECIALISTA - MŰSZAKI TERÜLET

Feladatok:

  • Új rendelések rögzítése a rendszerben;
  • Az összeállított rendelések továbbítása a gyártás részére;
  • A meglévő megrendelések változtatása kérés esetén;
  • Beszállítói adatok naprakészen tartása;
  • Anyaglisták bevitele az adatbázisba és a hozzájuk kapcsolódó munkaerő költségek adminisztrálása;
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel;
  • A megrendelések koordinálása a beérkezéstől egészen a számlázásig;
  • Vevők naprakész tájékoztatása a megrendelések szállítási dátumairól.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (gazdasági, műszaki, logisztikai);
  • Legalább 1 – 2 éves adminisztratív / értékesítési / műszaki tapasztalat VAGY
  • Pályakezdő, amennyiben az angol nyelvet folyékonyan beszéli és diákmunka keretében vevői kapcsolattartást végzett, vagy projekteken dolgozott;
  • Erős középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés;
  • cafeteria rendszer;
  • nyelvtanulási- és sportolási lehetőség várja az Új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Idegen nyelvű ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • A pozíció határozott időtartamra szól, ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára ez nem jelent problémát!
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá angol és magyar nyelvű önéletrajzaival!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió
Fejér