www.cvonline.hu
Vevői megrendelés koordinátor (Referenciaszám: PJ2082)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 454912
lejárt

Budapest környéki multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Vevői megrendelés koordinátor

Feladatok:
- Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel idegen nyelven
- Rendelések kezelése az ERP rendszerben
- Kapcsolattartás a szállítmányozó csapattal
- Készlet napi követése, a beérkező áruk helyzetének felügyelete, kapcsolattartás a beszerzőkkel
- Kapcsolattartás a termeléssel, fontossági sorrend kialakítása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség, szakképesítés lehetőleg külkereskedelem területén
- Erős, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Minimum 1-2 év tapasztalat szállítmányozás/logisztika/ügyfélkezelés (sales support) területén
- Erős tudás MS Office programban, különösen Excelben
- Kiváló kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt
- Gyors problémamegoldó készség
- Vevőszemléletű gondolkodás
- Jó stressztűrő képesség

Előny:
- Több éves tapasztalat a fenti feladatokban
- Második idegen nyelv ismerete
- Oracle rendszer ismerete
- Six Sigma/Lean rendszerek
- Adatbázis építési tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Kiemelt bérezés (alapbér + cafeteria)
- Munkába járás vállalati buszokkal (Budapestről, Dunaharasztiról, Szigethalomról, Tökölről, Szigetszentmiklósról)

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a Referenciaszám: PJ2082 megjelölésével küldje el Cservenák Annamária kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.