www.cvonline.hu
Vevői megrendelés kezelő (Referenciaszám: PJ2738)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.03.12.
Jelentkezési határidő: 2014.04.02.
Hirdetés azonosító: 775996
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó berendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Vevői megrendelés kezelő

Feladatok:
- Új rendelések rögzítése a rendszerben
- Az összeállított rendelések továbbítása a gyártás részére
- A meglévő megrendelések változtatása kérés esetén
- Beszállítói adatok naprakészen tartása
- BOM-ok bevitele az adatbázisba és a hozzájuk kapcsolódó munkaerő költségek adminisztrálása
- Kapcsolattartás a Tier1-es megrendelőkkel
- A Tier1-es megrendelések koordinálása a beérkezéstől egészen a számlázásig
- Vevők naprakész tájékoztatása a Tier1-es megrendelések szállítási dátumairól

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség (gazdasági, logisztikai vagy mérnöki szakirány)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Adminisztrációs/ értékesítési/műszaki területen szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Műszaki affinitás
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Határozott idejű szerződés vállalása (12 hónap, hosszabbítás lehetséges)

Pályakezdő jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Dinamikus csapat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése