Vevői könyvelő és kintlévőség kezelő cseh/szlovák nyelvtudással [BAB-VK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2016.01.19.
Hirdetés azonosító: 1006627

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi élelmiszeripari nagyvállalat budapesti kereskedelmi irodájába keresünk munkatársat Vevői könyvelő és kintlévőség kezelő pozícióba cseh/szlovák nyelvtudással.

Feladatok

- Az ügyfelek gazdasági eseményeinek vezetése könyvelése
- A kintlévőségek követése és kezelése
- Lejáró számlák ellenőrzése
- Fizetési emlékeztetők kiküldése és ezzel kapcsolatosan az ügyfelek kezelése
- Ügyfél kompenzációk ellenőrzése, befogadása és elkészítése
- Ügyfélproblémák kezelése a cseh/szlovák Key Account Managerekkel
- A vevőszámlákkal kapcsolatos problémák ellenőrzése, kezelése
- Ügyféljóváíró számlákkal kapcsolatos kérelmek kezelése és az ügyfélszolgálat számára való átadása
- Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség
- Minimum 1-2 éves pénzügyi, számviteli, vagy kintlévőség kezelési területen szerzett szakmai tapasztalat
- Minimum alapfokú angol ÉS legalább aktív középfokú cseh/szlovák nyelvtudás
- A magyar nyelv ismerete elengedhetetlen
- Önálló, pontos és precíz munkavégzés
- Kiváló kommunikációs képesség
- Proaktív és önálló személyiség

Előny

- Felsőfokú végzettség
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Vállalatirányítási rendszerismeret

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- Inspiráló nemzetközi munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes kompenzációs rendszer

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió