VEVŐI KAPCSOLATTARTÓI MÉRNÖK (Angol vagy német nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.13.
Hirdetés azonosító: 1072576

Fejér megyei,dinamikusan fejlődő, nagy múltú, multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A hibaelemzések elvégzése, a hibajavító folyamat támogatása, a bevezetett javító intézkedések felügyelete
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A gyártási csoport minőségbiztosítás eszközökkel történő támogatása a folyamatfejlesztési tevékenység során
  • A folyamatdokumentációk aktualizálása
  • Vevői jóváhagyás megkérése
  • Felelősség a termékváltozások bevezetéséért

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓI MÉRNÖK (Angol vagy német nyelvtudással), Fejér megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország