www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó/Diszponens

  • A hirdetés 8 napja lejárt

Pozíció leírása:

Vevői rendelések fogadása, feldolgozása
Árajánlatok készítése
Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
Napi kapcsolattartás a gyártástervezéssel, raktárral, sales unitokkal
Szállítási ütemezések készítése, szállítmányok szervezése
Riportok, elemzések készítése
Reklamációkezelésben való közreműködés

Követelmények:

Gazdasági, vagy kereskedelmi főiskolai végzettség
Ügyfélszolgálati területen eltöltött legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
Multinacionális és/vagy építőipari munkakultúra ismerete
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
MS Office és vállalatirányítási rendszer napi szintű használatában való jártasság
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
Határozottság
Proaktivitás

Előny:

Orosz/cseh/szlovák/lengyel/skandináv nyelvek ismerete
Környékbeli lakhely

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 1/231-0367, +36 30/294-5850

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Vonzó fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező családias munkahely
Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére