www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

  • A hirdetés 689 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, Budapesti székhelyű autóipari beszállító cég keres TOLNAI telephelyére munkatársakat az alábbi pozíciókra:

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés
  • Vevői auditokon, látogatásokon való aktív részvétel
  • Jelentések, jegyzőkönyvek, szabványok fordítása idegen nyelvre / nyelvről

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Hajlandóság csapatban való együttműködésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: excel, power point, stb.)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabványismeret

Amit nyújtunk:

  • versenyképes bérezés
  • albérlet támogatás
  • folyamatos képzési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát az alábbi  email címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol