www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 970179

Megbízónk – Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A vevőkkel, beszállítókkal, társosztályokkal történő napi kapcsolattartás
  • A vevő specifikus weboldalak karbantartása, információ áramlás biztosítása a társosztályok felé
  • A vevői igények leképezése a vállalatirányítási rendszerben (SAP)
  • Fuvarmegbízások készítése
  • Projekt logisztikai feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Középfokú (szakirányú/gazdasági végzettség), felsőfokú végzettség előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Termelőcégnél szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ, Komárom-Esztergom megye