www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 970178

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevőktől érkező rendelések rögzítése és ütemezése, eltérések, problémák kommunikálása a vevőkkel
  • Kiszállítások kezelése
  • A teljesülés ellenőrzése, extra fuvar költségek tervezése
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelő gyártástervezés rövid és hosszú távra a gyártási kapacitások figyelembe vételével a gyártás irányítása és nyomon követése
  • Gyártástervek, számlaproblémák, vevői kérések továbbítása az érintett osztályokhoz
  • Vevői teljesítés monitorozása heti szinten, az eltérésekről elemzés készítése
  • Késztermék készletszint optimális szinten tartása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való készség
  • SAP ismeret
  • Excel ismeret (alapfüggvények, pivot kimutatások)

Előnyt jelent

  • Autóipari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ, Veszprém megye