www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 903114

Flex állások

Feladatok:

  • Vevői igények fogadása, vizsgálata, lezárása
  • Kommunikáció a vevővel az árról, rendelkezésre állásról, szállítási tervről
  • Vevői  megrendelések rögzítése, validálása
  • Vevői megrendelések visszaigazolása, nyomon követése
  • Riportok készítése
  • Szoros együttműködés a  beszerzőkkel, Program Managerrel, raktárral, logisztikával és PDM-mel
  • EDI rendelési folyamat monitorozása

Elvárások:

  • Felsőfokú (gazdasági) végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Baan, SAP, Oracle vagy egyéb integrált rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.