www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó

  • A hirdetés 840 napja lejárt

Autóipari gyártócég megbízásából keresünk Vevői kapcsolattartó munkatársat.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:

  • A kijelölt vevői kör rendeléseinek fogadása;
  • A vevői igények, termelési kapacitások, raktárkészletek harmonizálása;
  • Logisztikai szolgáltató munkájának koordinálása;
  • Minőségi szolgáltatás megkövetelése és ellenőrzése, a szolgáltatói szerződés és a hatályos szabályzatok alapján;
  • A problémás esetek kezelése.

Képzettség típusa: Logisztika

Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes francia és angol nyelvtudás;
  • Min. 2 év releváns autóipari tapasztalat;
  • SAP ismeret;
  • ISO/TS 16949 szabványismeret, 8D folyamatismeret;
  • Az autóipari minőségkövetelmények, vevői minősítési rendszerek ismerete;
  • Határozott fellépés, kreativitás és nyitottság;
  • Jó kommunikációs készség és kapcsolatteremtő képesség.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: O02Vkt

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...