www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó

  • A hirdetés 938 napja lejárt

Turbófeltöltő és a dupla kuplung, az izzítógyertya és a hűtőszivattyú, az összkerék meghajtás és a kipufogógáz visszavezetés – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 60 gyárral, 19.250 alkalmazottal, 7,6 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.
A BorgWarner Emission Systems divízió magyarországi gyára egy hamarosan induló zöldmezős beruházás. Gyárunk a kipufogógáz visszavezetésének működéséhez szükséges szelepek, hűtők, csövek gyártásával foglalkozik, ami által  csökkentik a károsanyag-kibocsátást.
Jelenleg az első munkatársakat  keressük az újonnan induló gyáregységbe, akik a segítenek a szervezet alapoktól való felépítésében.

Folyamatosan bővülő csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • a kijelölt vevői kör rendeléseinek fogadása,
  • a vevői igények, termelési kapacitások, raktárkészletek harmonizálása,
  • a problémás esetek kezelése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • tárgyalási szinten beszél franciául és angolul
  • min. 2 év releváns autóipari tapasztalat
  • SAP ismerettel rendelkezik
  • ISO/TS 16949 szabványismerettel, 8D folyamatismerettel rendelkezik,
  • ismeri az autóipari minőségkövetelményeket, vevői minősítési rendszereket,
  • határozott fellépésű, kreatív és nyitott,
  • jó kommunikációs készséggel és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Kapcsolat:

Kollár Viktória, HR koordinátor
BorgWarner Oroszlány Kft.

2840 Oroszlány, Táncsics M. út 111.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol