www.cvonline.hu
Vevői kapcsolattartó
Trenkwalder Kft
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.16.
Hirdetés azonosító: 847430
lejárt

 Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Vevő kapcsolattartás teljes körű irányítása
  • Napi kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Vevői elégedettség fejlesztésére irányuló feladatok, vevőszolgálati munka irányítása
  • A vevő és a gyár közötti termelés tervezéssel/rendelésekkel kapcsolatos vevői igények kezelése
  • A termelés támogatása a vevői elégedettség fokozásának érdekében

Elvárások:

  • Műszaki és/vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, középszintű angol és német nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit nyújtunk:

  • Pezsgő munkakörnyezet
  • Dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.