www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 754305

Link megjelenítéseimages/editor/1330800445.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevői rendelések feldolgozása, kiértékelése
  • Kiszállítások megszervezése
  • Vevői kapcsolattartás, speciális szállítási igények ügyintézése
  • Együttműködés az anyavállalattal, társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás és kommunikációképes német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

ELŐNYT JELENT

  • SAP ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése