www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 721348
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nagykanizsai partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  •  napi szintű kapcsolattartás vevőkkel szóban és írásban
  • nyilvántartási rendszer felügyelete (SAP)
  • vevői portálok kezelése, felügyelete
  • vevői igények naprakész feldolgozása, nyomon követése
  • logisztikai folyamatfejlesztésekben való részvétel
  • vezetői döntések támogatásához szükséges riportok készítése

Elvárások:

  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább középfokú logisztikai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • -       SAP ismeret
  • -       gyártáslogisztikában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Várjuk jelentkezését Link megjelenítésekövetően

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!