www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1119312

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A vevőkkel, beszállítókkal, társosztályokkal történő napi kapcsolattartás
  • A vevői igények feldolgozása
  • Ajánlatok rögzítése
  • A számlázási folyamatok kezelése
  • Havi kimutatások, riportok készítése
  • Projekt logisztikai feladatokban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai, gazdasági, műszaki)
  • 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office – stabil excel ismeret)
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Együttműködési készség
  • Precíz és önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, multinacionális környezet
  • Jó hangulatú csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ, Fejér megye