www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1085037
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk speciális cigaretta filterek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat. A cég szakértelme és az erőforrásaik lehetővé teszik számukra, hogy optimális megoldásokat kínáljanak az ügyfeleik részére a világ minden táján.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szigetszentmiklós

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 8000 Ft értékű Erzsébet utalvány
  • Év végi bónusz
  • Ingyenes céges buszjáratok Budapestről
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Megrendelések fogadása, rögzítése a rendszerben
  • Kapcsolattartás a szállítmányozókkal, panaszkezelés
  • Rendelési állománykezelés
  • Megrendelés nyomon követése
  • Kintlévőség kezelés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus szemléletmód
  • Vevő- és probléma orientált gondolkodásmód
  • Önállóság, de ugyanakkor csapatszellem
  • Terhelhetőség
  • Folyamatszemlélet

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi email címre.

Köszönjük!
NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya