www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Feladatok

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel

  • Vevőktől érkező rendelések rögzítése, eltérések, problémák kommunikálása

  • Kiszállítások kezelése

  • A teljesülés ellenőrzése

  • Gyártástervek, számlaproblémák, vevői kérések továbbítása az érintett osztályokhoz

  • Vevői teljesítés monitorozása heti szinten

  • Késztermék készletszint optimális szinten tartása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való készség

  • SAP ismeret

  • Excel ismeret

Előny

  • Német nyelvtudás

  • Autóipari tapasztalat

Egyéb információ

  • Versenyképes juttatási csomag,

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet,

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők

  • Változatos feladatok