www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó - Veszprém (Referenciaszám: NB-1479)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2017.03.19.
Hirdetés azonosító: 1079865

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevőtől érkező rendelések rögzítése, ütemezése, eltérések, problémák kommunikálása a vevőkkel
  • A teljesülés ellenőrzése, extra fuvar költségek tervezése
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelő gyártástervezés rövid és hosszútávra a gyártási kapacitások figyelembevételével
  • A gyártás irányítása és nyomon követése
  • Gyártástervek, számlaproblémák, vevői kérések továbbítása az érintett osztályokhoz
  • Vevői teljesítés monitorozása heti szinten, elemzések készítése
  • Késztermék készletszint optimális szinten tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Vevői kapcsolattartás és/vagy termeléstervezés területén szerezett tapasztalat
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Excel ismeret
  • Önállóság, jó kommunikációs készség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Német/francia nyelv ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari megbízója részére keres és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1479-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő