www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó - Veszprém (Referenciaszám: NB-1479)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1051976

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Problémák elemzése és megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Vevői kommunikáció területén szerezett tapasztalat
  • Angol és német/ angol és francia nyelv kommunikáció szintű ismerete
  • FMEA, 8D, 5WHY, FTA módszerek ismerete

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari megbízója részére keres és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1479-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20/911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -