www.cvonline.hu

 Nemzetközi, gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ - TERMELÉSTERVEZŐ

 (HF 9-6550)

 pozícióba

 Veszprém megyébe.

Feladat

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel,
  • Vevői megrendelések rögzítése,
  • Rendelések ütemezése,
  • Vevői igények alapján rövid és hosszú távú termeléstervezés,
  • Napi, heti gyártási tervek elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Gyártó cégnél, logisztikában szerzett min. 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás a napi munkavégzéshez,
  • MS Office magabiztos ismerete.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fiatalos csapat,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6550” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr