www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Feladatkör:
A kijelölt vevői kör rendeléseinek fogadása, a vevői igények, termelési kapacitások, raktárkészletek harmonizálása, a problémás esetek kezelése.

Végzettség:
Felsőfokú végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Min. 2 év releváns autóipari tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalási szinten beszél franciául és angolul. SAP ismerettel rendelkezik. ISO/TS 16949 szabványismerettel, 8D folyamatismerettel rendelkezik, ismeri az autóipari minőségkövetelményeket, vevői minősítési rendszereket, határozott fellépésű, kreatív és nyitott, jó kommunikációs készséggel és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég.

Helyek Komárom-Esztergom
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Pest
Veszprém
Veszprém
Tatabánya
Bicske
Budapest
Kisbér
Komárom
Oroszlány
Tata
Kategória Gyártás / Termelés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest