www.cvonline.hu
Vevői kapcsolattartó - Szigetszentmiklós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.05.
Hirdetés azonosító: 950491
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi háttérrel rendelkező, könnyűipari, termelő tevékenységet végző partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati munkatárs

Feladatok:
- Vevői kapcsolattartás
- Megrendelések fogadása, rögzítése a rendszerben
- Kapcsolattartás a szállítmányozókkal, panaszkezelés
- Rendelési állománykezelés
- Megrendelés nyomon követése
- Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Kiváló kommunikációs készség
- Analitikus szemléletmód
- Vevő- és probléma orientált gondolkodásmód
- Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (az interjú során tesztelésre kerül)
- Folyamatszemlélet

- Biztos, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cég csapatában
- Versenyképes juttatások
- A munkavégzés helye: Szigetszentmiklós