www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó (Ref.szám: RE-1080)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.04.23.
Hirdetés azonosító: 873897

Feladatok:

  • Vevői egyedi megrendelések felvétele
  • Vevői kapcsolattartás, speciális vevői igények ügyintézése
  • Vevői követelmények nyomon követése
  • Kiszállítások megszervezése
  • Account Managerek munkájának támogatása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeret
  • Problémamegoldó és stressz tűrő készség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Precíz, pontos munkavégzés

 Előny:

  • Spanyol nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a RE-1080–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Székesfehérvár
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő