www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó (Referenciaszám: HM-1297)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.10.06.
Hirdetés azonosító: 966044

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség gazdasági vonalon
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • MS-Office és SAP ismeretek
  • Célorientált felelősségteljes munkavégzés
  • Német nyelvtudás előny

Feladatok:

  • Vevői igények és megrendelések ellenőrzése
  • Termelési tervek elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal
  • Logisztikai adatok karbantartása SAP-ban
  • Fuvarok szervezése a költségek minimalizálásával
  • Rövid- és hosszú távú előrejelzések készítése a vevői igényekről, illetve azok továbbítása a beszállítók és a társosztályok felé

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

Munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol és/vagy német nyelven az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1297-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő