www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó (Referenciaszám: FE-1020)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.11.12.
Hirdetés azonosító: 845815

Feladatok:

  • Rendelések fogatása (fax, e-mail, EDI), ütemezése
  • A megrendelések nyomon követése, változások kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Kiszállítások szervezése, a szállítási dokumentációk elkészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat vevőszolgálat és/vagy termeléstervezés területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP ismeret preferált)
  • Terhelhetőség, precizitás, pontosság
  • Kiváló kommunikációs és jó problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Külföldi betanulás

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű autóipari beszállító Partnercége megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1020-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő