www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1103731
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ PNY-859

Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat VEVŐIVEL, a TERMELÉSSEL és a nemzetközi LOGISZTIKAI csapattal;
  • RENDELÉSEK fogadása, ellenőrzése, nyomon követése, visszaigazolása, problémák megoldása;
  • Megrendelések teljesítésének napi monitorozása, az eltérések elemzése;
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése, törzsadatok naprakészen tartása;
  • Széria kiszállítások intézése, fuvardokumentumok elkészítése, a teljesítések ellenőrzése.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • 3 éves VEVŐI KAPCSOLATTARTÁS, CUSTOMER SERVICE, LOGISTICS, SUPPLY CHAIN területen szerzett gyakorlat;
  • AUTÓIPARI tapasztalat;
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás;
  • Megoldás-orientált gondolkodásmód;
  • Haladó szintű PC ismeretek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Lendületes, rugalmas, kiváló kapcsolatteremtő képességgel rendelkező személyiség.

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Veszprém