www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó (Pest megye)

  • A hirdetés 320 napja lejárt

Pest megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Vevői kapcsolattartó munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Megrendelések fogadása, rögzítése a rendszerben
  • Kapcsolattartás a szállítmányozókkal, panaszkezelés
  • Rendelési állománykezelés
  • Megrendelés nyomon követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus szemléletmód
  • Vevő- és probléma orientált gondolkodásmód
  • Önállóság, de ugyanakkor csapatszellem
  • Terhelhetőség
  • Folyamatszemlélet

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő