www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1041812

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Vevői rendelések feldolgozása, kiértékelése, a kiszállítások megszervezése
  • Vevői kapcsolattartás, speciális szállítási igények ügyintézése
  • Együttműködés az anyavállalattal és a társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ (NÉMET NYELVTUDÁSSAL), Fejér megye