www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó - Mór (Referenciszám: HM-665)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1040289

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat gyártó cégnél azonos pozícióban
  • Aktív német nyelvtudás, angol előny
  • MS Office ismerete
  • SAP ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség

Feladatok:

  • Vevői rendelések feldolgozása, kiértékelése
  • Kiszállítások megszervezése
  • Vevői kapcsolattartás, speciális szállítási igények ügyintézése
  • Együttműködés az anyavállalattal, társosztályokkal

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el nyelvű önéletrajzát a megadott email címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-665-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő