www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.16.
Hirdetés azonosító: 343776

Multinacionális gyártópartnerünkhöz keresünk Vevői kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnököket Miskolcra.

Feladatok:

-Vevői reklamációk kezelése
-Termék bemintázási folyamatok kezelése
-Vevői követelmények kezelése, nyomon követése
-A belső minőségügyi problémák megoldásában való aktív részvétel (együttműködve a mérnökséggel, termeléssel)
-Vevői auditok előkészítése és koordinálása
-Külső és belső minőségügyi kiértékelések, riportok készítése

Elvárások:

-Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség)
-Minimum 2 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
-Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA)
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
-Nyitott személyiség, motivált, minőségorientált, szeret csapatban dolgozni
-Mobilitás
-Számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes fizetés
- Kiváló fejlődési- és karrierlehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján