Vevői kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök (Referenciaszám: PJ2364)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.05.30.
Jelentkezési határidő: 2014.02.15.
Hirdetés azonosító: 558479
lejárt

Miskolci neves multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Vevői kapcsolattartó minőségbiztosítási mérnök

Feladatok:
- Vevői minőségügyi reklamációk nyomon követése, kezelése
- Minőségmódszerek alkalmazása a problémamegoldásban
- Együttműködés a társosztályokkal (gyártás, fejlesztés, projektvezetők)
- Első minta dokumentációk összeállításában való aktív részvétel
- Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
- Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása
- Statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása
- Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség)
- Minimum 2 éves autóipari beszállítói környezetben szerzett minőségbiztosítási tapasztalat (ISO/TS 16949, ISO9001)
- Minőségbiztosítási eszközök megbízható ismerete (8D, FMEA)
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Magas terhelhetőség
- Magabiztos fellépés, nemzetközi környezetben is
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség
- Készség nemzetközi csoportban való munkára
- Önálló és együttműködő munkastílus

Amit Megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Kiváló munkakörnyezet
- Kihívást jelentő munka
- Külföldi munkatapasztalat
- Fejlődési lehetőség
- Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
- Ingyenes nyelvtanulás és szakmai tanfolyamok
- Sportolás támogatása

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Katona Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06